Union of unemployed graduates
2012-04-23
Organizacja zajmująca się problemami bezrobotnych absolwentów, ma w programie walkę z korupcją i nepotyzmem w rządzie, domaga się pomocy socjalnej dla bezrobotnych. Jednym z jej priorytetów jest program 40 + przeznaczony dla bezrobotnych po 40 roku życia.  


Union of unemployed graduates 

(działa od maj 2006 jako grupa nieformalna – po 2011 zarejestrowana organizacja)

Opis organizacji:

Organizacja zajmująca się problemami bezrobotnych absolwentów. Pomaga w znalezieniu pracy osobom nie tylko zaraz po studiach, ale też tworzy program 40 + przeznaczony dla wykształconych bezrobotnych, którzy ukończyli 40 rok życia. Działa poprzez organizowanie protestów, demonstracji, debat, warsztatów, akcji kulturalnych, warsztatów, współpracę z innymi organizacjami, teatrami, ośrodkami kultury. Organizacja ma w programie walkę z korupcją, nepotyzmem w rządzie, domaga się pomocy socjalnej dla bezrobotnych zarówno od rządu jak i od korporacji działających w Tunezji.   

Potencjalne obszary współpracy

Pomoc ekspertów od prawa pracy i walki z bezrobociem. Akcje na rzecz walki z bezrobociem i programy promujące społeczeństwo obywatelskie. Warsztaty dotyczące tworzenia i działania NGO.

Kontakt

Zied Zahmoul, Zahmoul2011@hotmail.com


Strona główna