Culture for Citizenship
2012-04-25
Logo OrganizacjiOrganizacja ma na celu budowanie społeczeństwa obywatelskiego przez sztukę i organizowanie wydarzeń artystycznych. Członakami organizacji są artyści i amatorzy kultury, tworzący teatr. Hasłem przewodnim stowarzyszenia jest “Art in change” – pod tym sloganem prowadzą też warsztaty i dyskusje przeznaczone dla aktywistów i artystów.


Culture for Citizenship

działa od 2011, Tunis   

Opis organizacji:

Organizacja ma na celu budowanie społeczeństwa obywatelskiego przez sztukę i organizację tworzenie wydarzeń artystycznych. Członakami organizacji są artyści i amatorzy kultury, tworzący teatr. Pierwszym projektem była organizaca sztuki teatralnej pokazującej na scenie rolę społeczeństwa obywatelskiego w państwie i rolę obywatela. Organizacja skupia przedstawicieli wszystkich rodzajów sztuk. Hasłem przewodnim stowarzyszenia jest “Art in change” – pod tym sloganem prowadzą też warsztaty i dyskusje dla artystów chcących zmienić społeczeństwo przez sztukę.

Potencjalne obszary współpracy

Sztuka (edukacja artystyczna), wymiana artystystów, wymiana kulturalna, teatr, dialog społeczny, wzajemne wizyty studyjne.   

Kontakt

Aya Chebbi, aya.chebbi@gmail.com

Facebook:

http://www.facebook.com/messages/1646131597#!/cultureforcitizenshipStrona główna