>> NGO
Warsztaty polsko-tunezyjskie
2014-08-01
Tanitarts
2012-04-26
Logo OrganizacjiOrganizacja działająca w Sousse. Wykorzystuje sztukę ulicy, sztuki performatywne, taniec, docierając do biednych dzielnic, szpitali dziecięcych i domów starców. Prowadzi programy edukacyjne, mające na celu aktywację kulturalną grup odciętych od społeczeństwa, biednych, wykluczonych.

czytaj całość...
Toile des Associtions pour le Civisme et Developpement (TACID)
2012-04-25
Logo OrganizacjiSieć kontaktująca tunezyjskie organizacje pozarządowe z organizacjami z całego świata. Celem TACID jest stworzenie platformy wymiany informacji oraz komunikacja między różnymi strukturami pozarządowymi, które zaowocują stałą współpracą.


czytaj całość...
L’Associaation des habitants d’El Mourouj 2
2012-04-25
Logo OrganizacjiOrganizacja zajmująca się od 1989 roku budowaniem społeczeństwa obywatelskiego, aktywizacją społeczności lokalnych, ochroną środowiska. Powstała jako inicjatywa sąsiedzka. Ma na swoim koncie akcję "Solidarni z Solidarnością" (w latach 80-tych) oraz duże projekty wymiany trenerów organizowane z funduszy UN w 10 krajach na świecie.

czytaj całość...
Culture for Citizenship
2012-04-25
Logo OrganizacjiOrganizacja ma na celu budowanie społeczeństwa obywatelskiego przez sztukę i organizowanie wydarzeń artystycznych. Członakami organizacji są artyści i amatorzy kultury, tworzący teatr. Hasłem przewodnim stowarzyszenia jest “Art in change” – pod tym sloganem prowadzą też warsztaty i dyskusje przeznaczone dla aktywistów i artystów.


czytaj całość...

Liczba newsów: 12 | [1] [2] [3] | >>